O nas


Moja firma rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku. Od początku koncentrowałem się na usługach związanych z serwisem zegarków i zegarów inwestując w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Nieustannie pogłębiamy naszą widzę na temat nowoczesnych technologii mechanizmów i serwisowania zegarków. Zdobyte kwalifikacje potwierdzone są przez stosowne certyfikaty.Zajmujemy się kompleksowym serwisem zegarków renomowanych marek znanych na całym świecie. Przeprowadzając naprawę zegarków lub ich renowację, stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części. Od początku działalności współpracuję z firmą ZIBI, prowadząc serwis gwarancyjny i pogwarancyjny m.in. takich marek jak Atlantic, Bulova, Seiko, Pulsar, Casio, Pulsar, Lorus ,Guess i innych będących w ofercie firmy ZIBI. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce posiadającą autoryzację na naprawy zegarków renomowanych producentów takich jak: Omega, Rado, Longines, Hamilton, Mido, Certina, Tissot, Calvin Klein. Ponadto jako jedyny w Polsce prowadzę serwis zegarków firmy Ebel. Wypracowane przez wiele lat działalności takie cechy jak:wiedza, możliwie dogłębna znajomość branży, solidność, wysoka jakość i precyzja wykonanych usług, zdobywają wysokie uznanie wśród klientów. Moja firma rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku. Od początku koncentrowałem się na usługach związanych z serwisem zegarków, zegarów i drobnej elektroniki, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zdobywając fachową wiedzę.

Jestem doświadczonym zegarmistrzem, służę Państwu moją wiedzą i umiejętnościami. Każdego klienta traktuję indywidualnie.

Zobacz usługi

Autoryzowany punkt serwisowy: Omega,Rado,Longines,Hamilton Mido,Certina, Tissot,Calvin Klein, Ebel, Atlantic, Bulova, Seiko ,Pulsar,Lorus, Guess,Lacosta

Zegarki naprawiam profesjonalnie, z należytą starannością, używając dostępnych, oryginalnych części. Gwarantuję uczciwe podejście do każdego klienta. Przy każdej usłudze stosuję najwyższe standardy, dlatego też w moim serwisie nie ma możliwości, aby podczas naprawy z Państwa zegarka coś zniknęło, albo zostało podmienione.

Zobacz usługi
SPRZEDAŻ ZEGARKÓW I AKCESORIÓW
USŁUGI ZEGARMISTRZOWSKIE
NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Od początku działalności współpracuję z firmą ZIBI, prowadząc serwis gwarancyjny i pogwarancyjny m.in. takich marek jak Atlantic, Seiko, Casio, Pulsar, Lorus, Guess. Mój serwis jest jedną z nielicznych firm w Polsce, posiadających pełną, serwisową, certyfikowaną autoryzację na naprawy zegarków renomowanych firm szwajcarskich takich jak: Omega, Longines, Rado, Hamilton, Mido, Tissot,  Calvin Klein

Ponadto jako jedyny w Polsce prowadzę autoryzowany serwis zegarków firmy EBEL. Wypracowane przez wiele lat działalności takie cechy jak: wiedza, możliwie dogłębna znajomość branży, solidność, wysoka jakość i precyzja wykonanych napraw, zdobywają wysokie uznanie wśród klientów.